Navigácia

Obsah

O tenise v Jesenskom

Typ: ostatné
Tenis cup 2010
V celom roku 2010 sa podľa vyžrebovania hral III. ročník tenisového cupu 2010, ktorý bol vyhodnotený 28.augusta. Prvenstvo získal Tomáš Thót, druhé miesto si vybojoval Marian Pančík a tretie miesto sa pripadlo Gabrielovi Mihályiovi (čendeš), štvrtý bol Viktor Varga, piaty Ladislav Balogh, šiesty skončil Štefan Mišurák , siadmi Norbert Tóth a ôsmi František Nagyváradi.

Ceny pre víťazov odovzdával starosta obce Jesenské Gabriel Mihályi, ktorý zároveň otvoril aj IV. Ročník tenisového cupu 2011.

Najviac nás teší, že našich súťaží sa zúčastnia aj traja noví hráči z Rimavskej Soboty, Jestíc a z Gemerských Dechtárov.

Tenis na Deň obce v Jesenskom

Už tradične sa na Deň obce v Jesenskom usporadúva aj tenisový turnaj vo dvojhre a vo štvorhre. Dvojhru vyhral Vendelín Štepanovský, na druhom mieste bol Ivan Hruška a tretí skončil Viktor Varga. V štvorhre zvíťazil Marian Pančík s Viktorom Vargom, druhí boli Norbert Tóth s Vendelínom Štepanovským a tretí skončili Gabrial Mihályi s Ivanom Hruškom.

Tenisový turnaj in memoriam Ivan Mráz

Dňa 17.07.2010 presne rok po smrti Ivana Mráza sa konal tento turnaj na jeho počesť.
Turnaj sa hrá o putovnú raketu, ktorú darovala manželka zosnulého Ivana Mráza tenisovému klubu v Jesenskom.
Víťazom sa stal Marian Pančík, druhý skončil Vendelín Štepanovský a tretí Norbert Tóth.
Vo štvorhre zvíťazila dvojica Viktor Varga s Marianom Pančíkom.

IV. ročník tenisového cupu

Štvrtý ročník tenisového cupu sa začal 21.09.2010. Tenis cup 2011 sa musel začať hrať už v jeseň v roku 2010, nakoľko pre veľkú účasť by sa v roku 2011 nestihli odohrať všetky zápasy. Na turnaji mal veľmi dobrý vstup Peter Maksi, ktorý vyhral obidva zápasy. Po jednom víťazstve Babriel Mihályi, Attila Czene a Viktor Varga.

Vedenie tenisového klubu je spokojné so starostlivosťou o kurty a aj celkove zo záujmom obce o tento šport.


Vytvorené: 7. 10. 2010
Posledná aktualizácia: 1. 9. 2017 21:01
Autor: Správce Webu