Menu
Obec Jesenské
Obec Jesenské

Prebieha úprava webových stránok. Ospravedlňte, prosím, prípadné nedostatky.

Vianočné posedenie ŤZP

Vianočné posedenie ŤZP

A zase sa nám pomaly snúbi rok s rokom a nastal čas na bilancovanie a rozlúčku so starým rokom. Toto obdobie adventu využila i Základná organizácia ŤZP a dňa 12. decembra 2016 v reštaurácii Nostalgia uskutočnila vianočné posedenie svojich členov. Po privítaní všetkých prítomných ako i hosťa pána starostu obce Mgr. Gabriela Mihályiho, zazneli vianočné melódie, ktoré si zanôtili sami členovia a taktiež zarecitovali vianočné koledy. Po krátkych, ale milých príhovoroch od pani predsedníčky Evy Medveďovej, ktorá vo svojom príhovore zhodnotila celý rok 2016, a starostu obce Mgr. GabrialaMihályiho sa rozprúdila diskusia. Pre spestrenie sa predávala tombola, kde bolo vyžrebovaných dvadsať výhercov. Po prípitku a konzumácii slávnostného obeda tu bol priestor na spomienky a vzájomnú debatu. O tom, že tu panovala dobrá nálada svedčí aj fakt, že sa naše stretnutie nezaobišlo bez tanca. Na záver by sme chceli aj touto cestou všetkým ľuďom dobrej vôle popriať veselé a ničím nerušené prežitie vianočných sviatkov ako aj Štastlivý nový rok 2017.

Az ES / ŤZP/ alapszervezetének karácsonyi partija

Lassan ismét itt az év vége, itt az ideje, hogyszámadástkészítsünkésbúcsútvegyünkaz óévtől. Ezt az adventiidőszakothasználtakiazegészségilegsérültekalapszervezeteis,amikor 2016. december 12-én a Nosztalgia étteremben tartott karácsonyi partit a tagjai számára. MiutánMgr. Mihályi Gáborpolgármesterüdvözölte a vendégeket, a résztvevőkkarácsonyidallamokaténekeltek, valamint karácsonyi verseket, jókívánságokatadtakelő.Eva Medveďová elnök rövid, de tartalmas beszámolója után, aki a 2016-os év tevékenységét értékelte, valamint Mgr. Mihályi Gábor kedvesüdvözlőbeszédeután,élénkbeszélgetésalakult ki. Azösszejövetelt a tombola sorsolásatetteváltozatossá, amelybenhúsznyertest sorsoltak ki. A pohárköszöntő és az ünnepiebédelfogyasztásautánalkalomnyílt a régiemlékekfelelevenítéséreésbeszélgetésre. Azt, hogy itt jó hangulat volt, az is bizonyítja, hogy a találkozón nem maradt el a tánc sem.
Végül szeretnénk ezúton is minden jóakaratú embernek békés, zavartalan karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánni 2017-ben.

Dátum vloženia: 23. 12. 2016 8:00
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 9. 2017 11:45
Autor: Správce Webu

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Počasie

dnes, utorok 31. 1. 2023
jasná obloha 5 °C 0 °C
streda 1. 2. oblačno 5/0 °C
štvrtok 2. 2. zamračené 5/0 °C
piatok 3. 2. rain and snow 4/0 °C

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.