Menu
Obec Jesenské
Obec Jesenské

Prebieha úprava webových stránok. Ospravedlňte, prosím, prípadné nedostatky.

Vyhodnotenie súťaže o Najkrajší dvor a predzáhradku

Vyhodnotenie súťaže o Najkrajší dvor a predzáhradku

V tomto roku sme opäť mali vyhlásenú súťaž o Najkrajší dvor a predzáhradku. Prihlásila sa do nej len jedna súťažiaca a to pani Marta Strapková z Ulice družstevnej č.99 a tak získala prvé miesto. Výherkyňu sme odmenili diplomom a malým upomienkovým darčekom, ktorý využije pri skrášľovaní svojej záhradky. Touto cestou jej srdečne blahoželáme a želáme ešte veľa radosti pri práci a pohľade na jej očarujúce záhradkárske umenie. Aj touto formou vyzývame ostatných majiteľov záhradiek, aby neváhali a na budúci rok sa zapojili do našej milej súťaže a svojou mravenčou prácou prispeli k skrášľovaniu našej obce.

A Legszebb udvar és kisker tverseny kiértékelése

Ebben az évben is meghirdettük a Legszebb udvar és kiskert elnevezésű versenyt. A versenybe csak eg személy jelentkezett: Marta Strapková a Szövetkezet utca 99-es számból, így első helyen végzett.
A győztes oklevelet és emléktárgyat nyert, melynek a kertje szépítésében veheti hasznát. Ezúton is szívből gratulálunkéskívánjuk, hogy sok öröme teljen a kertápolásban.
Újból felhívjuk a többi kerttulajdonos figyelmét, hogy jövőre bátran jelentkezzenek ebbe a versenybe, hiszen hangyaszorgalmukkal hozzájárulnak községünk szépítéséhez.

Dátum vloženia: 4. 11. 2016 8:00
Dátum poslednej aktualizácie: 5. 9. 2017 11:45
Autor: Správce Webu

Fotogaléria

Náhodný výber z galérie

Počasie

dnes, utorok 31. 1. 2023
jasná obloha 5 °C 0 °C
streda 1. 2. oblačno 5/0 °C
štvrtok 2. 2. zamračené 5/0 °C
piatok 3. 2. rain and snow 4/0 °C

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.